GODZINY OTWARCIA

Pon - Pią 8 - 18 | Sob 8 - 14

ADRES FIRMY

Spółdzielcza 2, 28-340 Sędziszów

Domy pod klucz

Projektowanie oraz wykonanie domów pod klucz

Nie od dzisiaj wiadomo, że budowa domu to nie lada wyzwanie dla każdego. Ilość wiedzy jaką należy posiąść aby nie popełnić błędów, a tym samym nie zbankrutować jest ogromna.

Ponadto czas jaki należy spędzić na swojej budowie jest tak wielki, że nasze życie w trakcie budowy kręci się wokół chodzenia z pracy do pracy (czyli z pracy na budowę) i z powrotem. Do tego stres i budowa domu już nie jest przyjemnością.

Zanim więc podejmiesz decyzję i wyzwanie budowy domu samemu zachęcamy Cię do kontaktu. Możesz liczyć na nasze doświadczenie oraz kontakty biznesowe, a co za tym idzie dobre ceny.

Korzyść ? brak zmartwień i pewność, że wszystko odbędzie się szybko, sprawnie, bez kłopotów i przede wszystkim profesjonalnie. Ponadto z przyjemnością zapewnimy Ci doradztwo na najwyższym poziomie począwszy od planowania inwestycji poprzez wszystkie procedury administracyjne i niezbędne pozwolenia, etap projektowania, aż po realizację Twojej budowy ad A do Z. Skusisz się ?

Kompleksowa budowa nowoczesnych domów „pod klucz” oznacza, zarówno domy budowane tradycyjnie, jak i nowoczesne, oszczędzające energię, budynki jednorodzinne. Szczycimy się solidnym wykonaniem i terminowością wykonywanych prac budowlanych.

Bez przerwy śledzimy wszelkie nowości związane z naszą branżą i staramy się ciągle rozwijać i poszerzać naszą wiedzę i ofertę. Stosujemy jedynie innowacyjne rozwiązania technologiczne stosowane na rynkach budowlanych zgodne z istniejącymi normami i przepisami.