O firmie

Dachy i usługi dekarskie

Firma KONSTRUKTOR MATERIAŁY BUDOWLANE rozpoczęła działalność 3 listopada 2003 roku w Szczekocinach. Na samym początku swojej działalności oferowała jedynie detaliczną i hurtową sprzedaż akcesoriów dachowych oraz wszystkich potrzebnych akcesoriów.

W 2007r., w związku z dynamicznym rozwojem oraz coraz większą liczbą klientów, Firma zakupiła nieruchomość w miejscowości Sędziszów, gdzie przeniosła swoją działalność. Nowy budynek oraz miejsce oznaczało nowy początek.

Firma KONSTRUKTOR wyspecjalizowała się w asortymencie wyrobów ukierunkowanych do kilku grup odbiorców: firmy wykonujące pokrycia dachowe (dekarze), firmy handlowe (sklepy, hurtownie) oraz odbiorcy indywidualni.

Asortyment

Co oferujemy

W swoim asortymencie posiadamy również dachówki ceramiczne i betonowe, blachy powlekane, systemy rynnowe stalowe i PCV, okna dachowe, membrany, więźby, system odgromowy i akcesoria dachowe. Jesteśmy dystrybutorem specjalistycznych materiałów budowlanych. Posiadamy szeroką gamę produktów.

Wieloletnia obecność i zaufanie ze strony kontrahentów dopinguje nas do ciągłego rozwoju bazy magazynowej oraz wprowadzaniu nowatorskich rozwiązań technologicznych. Ze względu na potrzeby naszych klientów do oferty handlowej wprowadzamy nowe produkty i propozycje aby uzyskać jeszcze lepszą jakość, funkcjonalność i uniwersalność.

Ponadto oferujemy szeroką gamę usług dekarskich, charakteryzującą się zarówno szybkim terminem realizacji jak i solidnością ich wykonania. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Oferujemy pomoc w doborze produktów zarówno od strony technicznej jak i estetycznej. Proponujemy konkurencyjne ceny na materiały i usługi.

Dlaczego wybrać nas?

Razem z nami możesz liczyć na:

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Pomoc

Służymy pomocą przy planowaniu oraz koszturysie budowy

Jakość

Używamy materiałów tylko i wyłącznie najwyższej jakości

Standard

Najwyższe standardy materiałów i wykonania

Terminowość

Fachowa ekipa i dotrzymywanie wyznaczonych terminów

Satysfakcja

Satysfakcja klinetów to nasz priorytet